Про нас

    Історія нашої фабрики починається більше, ніж 19 років тому (1996 р.), з маленького приватного підприємства. Високий рівень довіри клієнтів, наш авторитет і репутація здобуті важкою працею та особистою чесністю, завдяки яким і забезпечується стабільний ріст компанії. Уже в 2005 році ми зуміли змінити юридичний статус фірми — з ПП «Московко» перетворились у більш масштабне ТОВ НВКП «УкрІнтал-Сервіс».


    ТОВ НВКП «УкрІнтал-Сервіс» — це швейне підприємство, яке виготовляє досить широкий спектр товарів. Ми шиємо сигнальний та робочий одяг, спецодяг для сервісних підприємств, костюми для силових структур, фірмовий одяг для державних та приватних компаній, текстиль для готелів і навіть народні костюми для різноманітних ансамблів. Ефективно співпрацюємо з приватними підприємцями, а також виготовляємо спецодяг на державне замовлення, з увагою та турботою ставимось до кожного, хто звертається до наших послуг.


    «УкрІнтал-Сервіс» сьогодні — це виготовлення робочого одягу, спецодягу, форменого одягу, а також інших швейних виробів «від А до Я» — як за готовими зразками, так і за індивідуальними замовленнями з урахуванням потреб і можливостей вашої компанії. Крім того, ми є офіційними дилерами провідних європейських виробників спецвзуття та засобів індивідуального та пожежного захисту — «3М» та ін. Це означає, що для повної комплектації вашого підприємства усім необхідним вам не доведеться звертатися до різних компаній, витрачаючи свій час і зусилля: ми забезпечуємо своїх клієнтів усім необхідним, що стосується спецодягу, спецвзуття та різноманітних засобів індивідуального захисту.


    Завдяки високому професіоналізму працівників компанії ми можемо похвалитися чималим списком іменитих клієнтів, серед яких понад 1000 підприємств. Ось деякі з них:    Серед усіх виконаних замовлень предметом особливої гордості "УкрІнтал-Сервіс" є участь у ліквідації наслідків стихійного лиха в Івано-Франківській області - пошиття дитячого та робочого одягу за державним замовленням для постраждалих від повені 2008 року. Це - праця, яка виконувалась для людей, а значить, коштує дорожче, ніж гроші. Варто зазначити, що за виконану роботу з пошиття одягу для постраждалих населених пунктів ТОВ НВКП "УкрІнтал-Сервіс" було нагороджене Подякою Київобладміністрації (від ).